Listonoszka Carla Berry popiel

  • Listonoszka Carla Berry popiel
  • Listonoszka Carla Berry popiel
  • Listonoszka Carla Berry popiel
  • Listonoszka Carla Berry popiel
  • Listonoszka Carla Berry popiel
  • Listonoszka Carla Berry popiel
Listonoszka Carla Berry popielListonoszka Carla Berry popielListonoszka Carla Berry popielListonoszka Carla Berry popielListonoszka Carla Berry popielListonoszka Carla Berry popiel
89,00 zł
/ szt. brutto Koszty wysyłki
890 pkt.
89 pkt.
14 dni na zwrot towaru
bez podania przyczyny
Materiał zewnętrzny
Skóra naturalna
Kolor
Kolorowy
Brązowy
Wielkość
Mała ( nie mieszcząca A4)

Piękne cudo od marki Carla Berry to melanżowa listonoszka idealna na sezon wiosenno-letni. Szarość w połączeniu z nowatorskim wzorem z różnobarwnymi elementami sprawdzi się idealnie do każdej stylizacji. Uroku całości dodaje stylowy złoty łańcuszek, który pozwala torebkę przewiesić przez ramię. Listonoszka wykonana została z wysokiej jakości skóry naturalnej zamszowej. Firma zadbała o każdy nawet najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajdują się 2 przegrody oraz dwie zapinane na zamek kieszonki, w których z łatwością zmieści się telefon lub portfel. Torebka posiada zapięcie na magnes. Ten hit w swojej szafie powinna posiadać każda kobieta, która chce być modna oraz nie boi się nowatorskich rozwiązań oraz oryginalności. Mając na ramieniu takie cudo na pewno nie przejdziesz niezauważona.



WYMIARY: szerokość: 18 cm, wysokość: 12 cm, szerokość podstawy: 7,5 cm  

Nasze porady
Więcej informacji na temat naszego obuwia, doboru akcesoriów, pielęgnacji i czyszczenia, znajdziesz na naszym blogu.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie naszych klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
pixel